EKOVARTIN

Neohodnotené
 
 

EKOVARTIN je veterinárny prípravok na podporu liečby a prevenciu varroázy a akarapidózy včiel.

Dostupnosť Skladom
€8    
Kód tovaru 1384
Kategória Liečivo pre včely
 

EKOVARTIN je veterinárny prípravok na podporu liečby a prevenciu varroázy a akarapidózy včiel.

Zloženie a popis veterinárneho prípravku
Dyhové hnedé pásiky napustené éterickými olejmi (koriandrový, tymianový, oreganový, mätový), veľkosť pásika 22 x 195 x 0,6 mm

Veľkosť balenia:

10 dyhových pásikov

Druh a kategória zvierat:

Včela medonosná

Spôsob použitia:
Do vysokého nadstavku vložte 2 pásiky rovnomerne rozložené medzi rámiky. Do menších rodín postačuje 1 pásik. Pásiky ponechajte v úli 5-20 dní. Pásiky aplikujte po prvej jarnej prehliadke a v lete a na jeseň po vytočení medu.
Pre fixáciu môžeme použiť kancelársku spinku, cez ktorú sa prevlečie kúsok drievka alebo špáradlo a potom sa pásik zavesí vertikálne do stredu uličky v stredovej časti včelstva.

Upozornenie:
Balenie je potrebné otvoriť tesne pred použitím vo včelstvách. Med vytočený z preliečených včelstiev je použiteľný na bežnú konzumáciu. Výrobok je schválený na Slovensku.

Spôsob uschovávania:
Uchovávať pri teplote do 25 °C. Chrániť pred svetlom. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí. LEN PRE ZVIERATÁ! BEZ PREDPISU VETERINÁRNEHO LEKÁRA!

Upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia nepoužitého veterinárneho prípravku a obalu: Nepoužité a nespotrebované veterinárne prípravky a ich obaly sa likvidujú v zmysle platných právnych predpisov.

Hmotnosť 0.03 kg