Harmónia prírody

3 hodnotenia
 
 

Harmónia prírody je veterinárny prípravok práškového koncentrátu na odstránenie toxínov pri otrave včiel rôznych príčin, znižuje prejavy smrteľnej toxikózy. 

Dostupnosť Vypredané
€4,50    
Kód tovaru 413
Kategória Liečivo pre včely
 

Harmónia prírody je veterinárny prípravok s výraznou detoxikačnou aktivitou pri otrave včiel rôznej etiológie, znižuje prejavy smrteľnej toxikózy. Prípravok účinne pomáha pri ničení vírusov a baktérií, inhibuje aktivitu patogénnych mikroorganizmov a zabraňuje vzniku sezónnych chorôb včiel. Harmónia prírody pozitívne ovplyvňuje imunologické procesy a aktívne stimuluje rozvoj včelstiev.

Prípravok Harmónia prírody sa rozpustí v teplom (35 až 40°C) cukrovom sirupe pripravenom 1:1 (voda : cukor), v pomere 40 g prípravku na 10 l cukrového sirupu. Pripravený sirup sa naleje do horných kŕmidiel v množstve 1 liter sirupu na 1 včelstvo (10-12 obsadených rámikov) 3-4 krát s odstupom 3 dní, bez ohľadu na ročné obdobie, najmä však v jarných mesiacoch (apríl – máj) a koncom leta (august – september). Prípravok je kompatibilný s ostatnými kŕmnymi doplnkami, liekmi a prípravkami pre včely.

Med získaný z včelstiev kŕmených prípravkom Harmónia prírody v súlade s návodom na použitie je použiteľný bez obmedzení.

Hmotnosť 0.4 kg